Pomogę Państwu uzewnętrznić swoje wnętrze.

Gdy wiemy o projekcie już wszystko, praca dopiero się rozpoczyna. Dopiero teraz plany i oczekiwania zmieniają się w konkretne detale: ściany, dywany, światła, klamki i detale. Szczegóły tworzą ogół, a jedne wspierają drugie.
Przy nowym wnętrzu możemy współpracować w najdogodniejszy dla Państwa sposób:

Projekt kompleksowy

– propozycję funkcjonalną przestrzeni wraz z ilością korekt niezbędną do wypracowania satysfakcjonujących rozwiązań
– wizualizacje komputerowe wnętrz
– szczegółową dokumentację techniczną niezbędną do realizacji wnętrza (rzuty z wszelkimi instalacjami, układ posadzek, informacje materiałowe)
– zestawienie materiałowe: meble, oświetlenie, wyposażenie łazienek, okładziny ścienne i podłogowe, elementy uzupełniające i dekoracyjne (w zestawieniu wycena  proponowanych modeli, ilości, ewentualne zamienniki)

Pod klucz

Jest to propozycja dla klientów, którzy nie mają czasu zajmować się sami dopilnowaniem realizacji projektu, bądź którzy mieszkają w innym miejscu niż realizowana  inwestycja. Po zaakceptowaniu całego projektu i omówieniu użytych materiałów, pełnię rolę „inwestora zastępczego” i odciążam z dopilnowania inwestycji. W tedy pozostaje nic jak tylko pięknie mieszkać.

Na odległość

Idąc za oczekiwaniem klientów, którzy nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w potkaniach oferują usługę stworzenia projektu drogą on-line. Komunikacja odbywa się drogą telefoniczną i mailową. Po otrzymaniu dokumentacji budowlanej i omówieniu szczegółów inwestycji tworzę projekt, który jest wysyłany drogą mailową oraz utrzymuję stały kontakt z  inwestorem podczas realizacji wnętrza. Całą specyfikację wyposażenia wskazuję linkami do stron internetowych.

skontaktuj się